Croisi Europe friss lekérések

Egyéb

Croisi Europe - friss lekérések:

Ha szeretnél heti 6 nap munkával, bejelentett (1215 EUR nettó+borravaló, a 6. Nap túlóraként elszámolva) francia szerződéssel folyami hajós munkát vállalni, jelentkezhetsz az alábbi betöltetlen pozíciókra. Fontos, hogy ezen hajóstársaságnál alapszintű nyelvtudás is elegendő, illetve minimális szakmai tapasztalatot várnak csak el, hiszen betanítanak az adott munkakörre.
A próbaidő letöltése után, (2x2 hónap) alkalmad nyílik a határozatlan idejű szerződésre, amely keretében folyamatosan kapod ezt a fizetést minden hónap elsején, függetlenül attól, hogy hajón dolgozol-e vagy sem!

Lekérések (hajó neve, munkakör, beszállás helye, dátum):

MS Boheme: felszolgáló (hölgy)/Strasbourg/09-11
MS Vivaldi: szobalány/Budapest/09-04, illetve szobalány/Budapest/09-26
MS Lafayette: szobalány/Strasbourg/09-04
MS Europe: szobalány/Budapest/09-05
MS Cyrano: felszolgáló (hölgy)/Bordeaux/09-02, illetve szobalány/09-13; 09/26

MS Camargue: szobalány/Lyon/09-01

MS Douce: szobalány/Strasbourg/09-04; felszolgáló (hölgy)/Strasbourg/09-04

MS Renoir: szobalány/Párizs/09-12