NAVIGATION SERVICES Kft. - Recruitment. Tourism. Supply.

Nightwatch és felszolgáló
2018. szept 19.

NIGHTWATCH és RESTAURANT WAITER pozíciók 4-5* angol és amerikai utasokkal közlekedő folyami hajókra szeptember végi kezdéssel

Elvárások:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- utiköltség térítés
- határozott idejű szerződés januárig
- szállás és ellátás ingyenesen biztosított
- kiemelkedő fizetés
- utanként osztott borravaló

Jelentkezés: angol önéletrajzzal a linda.gabor@nav-services.com e-mail címen.
www.nav-services.com

Magán-munkaközvetítői tevékenység engedély:
Közép-magyarországi Regionális Munkaügyi Központ
Iktatószám: 19744-2/2010-5100-750

Hírlevél

Értesülnél friss állásajánlatainkról? Iratkozz fel hírlevelünkre!

Hírek

Viking Cruises interjú Budapest 2019.02.27.

Tovább

FOLYAMI HAJÓS INTERJÚ 2019. január 24. BUDAPEST

Tovább

NYÍLT NAP 2018.11.30.

Tovább

Hotel és nautikai személyzetet keresünk a 2019-es szezonra

Tovább